Zobacz video opinie naszych pacjentów


Pani Katarzyna Buziewicz opowiada o jej wrażeniach z leczenia ortodontycznego niewidocznym aparatem Invisalign.

Pani Katarzyna odpowiada w filmie dlaczego wybrała nakładki Invisalign, jak wygląda przebieg leczenia ortodontycznego z jej perspektywy i jak wygląda jej życie z nakładkami Invisalign?


Pani Zuzanna opowiada o swoich pierwszych wrażeniach z podjętego leczenia ortodontycznego aparatem Invisalign. Opowiada, z jakim problemem trafiła do naszej kliniki, dlaczego zdecydowała się na podjęcie leczenia ortodontycznego i dlaczego wybrała niewidoczny aparat Invisalign.

Zapisz się na konsultację
Aparaty ortodontyczne Invisalign pomogły już ponad 3 milionom pacjentów na całym świecie. Historie każdego z nich są inne, lecz posiadają to samo zakończenie – odzyskali piękny i prosty uśmiech. Często zakończył wstydliwy etap ich życia, przywrócił wiarę w siebie, pomógł zdobyć nową pracę, ułatwił relacje z partnerem. Poznaj kilka wybranych historii poniżej.

Historia Mikali

„Żałuję, że zdecydowałam się na nie dopiero teraz”

Jeden ząb mocno wystawał i miałam z tego powodu kompleksy. Nie mogłam o nim zapomnieć, zwłaszcza gdy z kimś rozmawiałam lub robiono mi zdjęcia — czułam się okropnie i chciałam szybko poprawić uśmiech. Byłam zdania, że w moim wieku nie wypada mieć aparatu ortodontycznego. Wybrałam alignery Invisalign, ponieważ są przezroczyste. Nikt ich nie zauważał, a mi się podobało, że można je zdejmować na czas posiłków. W trakcie leczenia wysyłałam znajomym zdjęcia, którzy byli pod wielkim wrażeniem zmian w moim uśmiechu. Dzięki leczeniu mogę czuć się pewnie w każdej sytuacji. Żałuję, że zdecydowałam się na nie dopiero teraz. Człowiek nie zdaje sobie sprawy z tego, jak ważny jest uśmiech. Invisalign miał ogromny wpływ na moje życie. Uśmiecham się szeroko i lepiej wyglądam na zdjęciach — zęby przestały być moją obsesją. Efekty leczenia spełniły moje oczekiwania.

Historia Vincenta

„Wstydziłem się uśmiechać”

Moje zęby zachodziły na siebie, a to nie dawało mi spokoju. Jednak nie mogłem sobie wyobrazić noszenia stałego aparatu ortodontycznego. Umówiłem się z lekarzem ortodontą, który polecił mi Invisalign. Alignery od razu mnie zainteresowały ze względu na to, że są przezroczyste oraz niezwykle łatwo można je zakładać i zdejmować.

Niektórzy zauważyli, że noszę alignery, ale tylko dlatego, że znacznie więcej się uśmiechałem. Inni nie zwrócili na nie uwagi, dopóki nie powiedziałem im o tym pod koniec leczenia. Alignery można zdjąć na czas posiłków, więc nie przeszkadzają w jedzeniu. Ponadto jeśli chcesz pójść na spotkanie i uśmiechać się bez alignerów, to masz taką możliwość. Jestem w 100% zadowolony z systemu Invisalign i mogę go polecić każdemu. Czuję się pewniej, jestem bardziej towarzyski i częściej się uśmiecham. Piękny uśmiech może naprawdę zmienić twoje życie.

Zapisz się na konsultację

Historia Kirsty

„Invisalign zwiększyło moją pewność siebie”

Chciałam wyprostować swoje zęby. Nie podobało mi się, że są pokrzywione i stłoczone. Przez to rzadko się uśmiechałam. Jako nastolatka potrzebowałam czegoś bardziej dyskretnego niż metalowy aparat ortodontyczny. Nie chciałam, aby ludzie zwracali uwagę na moje zęby. Dzięki systemowi Invisalign nikt nie zauważył, że noszę alignery do czasu, aż zęby nie zaczęły się przesuwać. Gdy otrzymałam nakładki, doceniłam łatwość z jaką można je zakładać i zdejmować. Podobało mi się również to, że nie muszę co chwilę chodzić do dentysty. Dopasowały się do mojego stylu życia. Leczenie systemem Invisalign zdecydowanie zwiększyło moją pewność siebie. Zawsze byłam pogodną i energiczną osobą, ale starałam się nie pokazywać zębów. Teraz uwielbiam się uśmiechać. Zdecydowanie polecam go każdemu. Żałuję, że zdecydowałam się na niego dopiero teraz.

Historia Khadiji

„Odzyskałam swój uśmiech”

Miałam spore kompleksy na punkcie moich zębów. Moje przednie zęby wystawały, a szczęka była zbyt mała, więc nienawidziłam się uśmiechać. Przejrzałam możliwe opcje leczenia i stwierdziłam, że najlepsza dla mnie będzie metoda Invisalign. Alignery są prawie całkowicie niewidoczne, więc mogłam normalnie, bez skrępowania funkcjonować – inni nawet nie wiedzieli, że noszę jakiś aparat. Całe leczenie trwało 18 miesięcy. Nosiłam alignery przez cały dzień, zdejmując je tylko przed jedzeniem czy piciem. Na tym właśnie polega piękno Invisalign – nakładki dopasowują się do twojego życia. Dzięki terapii czuję się teraz dużo pewniej. Mówiąc krótko, odzyskałam swój uśmiech.

Zobacz co mówią nasi pacjenci


Opinie pacjentów w sieci

  • Pani doktor to świetny fachowiec. Cechuje ją profesjonalne podejście do pacjenta oraz ogromna wiedza. Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pani doktor. Zawsze uśmiechnięta, bardzo delikatna podczas wykonywania znieczulenia oraz zabiegów, a efekty pracy są rewelacyjne. Patrząc na Panią doktor można powiedzieć, że w swoją prace wkłada całe swoje serce, widać wielką pasje oraz zaangażowanie! Polecam! Marta
  • Mogę z czystym sumieniem polecić pana doktora! Ma znakomite podejście do pacjenta. Doktor Stefański przeprowadził zabieg znakomicie, mimo, iż panicznie reaguje na wizyty w gabinecie stomatologicznym, to dzięki znieczuleniu komputerowemu i fachowej obsłudze, cały zabieg przebiegł w miarę bezstresowo. Polecam!! Marcin
  • Korzystam z usług tej kliniki od wielu lat i nieprzerwanie jestem bardzo zadowolona. Obsługa jest zawsze bardzo profesjonalna. Do Fąferko to przemiły człowiek, który traktuje pacjenta z szacunkiem. Mimo tego, że konkuencja jest wielka to wciąż nie zawsze spotyka się takie podejście. Tolka
  • Mój problem od wielu lat został rozwiązany za sprawą świetnego Zespołu Dentim Clinic. Serdecznie dziękuje i oczywiście gorąco polecam. Ewa
  • Z całą odpowiedzialnością polecam Dentim Clinic wszystkim, którzy bali się do tej pory dentysty. Nie do końca wiem jak oni to robią ale wychodzę zrelaksowany z każdej wizyty. Nie tylko dr Fąferko ale cały zespół jest bardzo kompetentny i przemiły. Za każdym razem jak tu przychodzę czuję się jak w pięciogwiazdkowym hotelu. Obsługa klienta godna pozazdroszczenia! Marek
  • Żeby pacjent chciał wystawić pozytywną opinię o gabinecie stomatologicznym musi być wyjątkowo zaskoczony całokształtem wspaniale przeprowadzonych zabiegów. Z taką atmosferą spotkałem się w DENTIM CLINIC gdzie odbudowano mi uzębienie po obydwu stronach szczęki i doprowadzono, że czuję się jak bym wrócił do stanu młodzieńczego. Nie sposób nie skomentować całego procesu leczenia, który zapisuje się tu szczególnie korzystnie w pamięci. Tadeusz

Dlaczego Dentim Clinic?

Wyleczyliśmy ponad
0
osób
Założyliśmy ponad
0
aparatów
Na stronie kliniki było
0
użytkowników
mamy pacjentów z
0
miast

Średnio konsultacja trwa ok.
0
minut
Z polecenia trafia do nas
0
% nowych pacjentów
W tym roku byliśmy dostępni przez
0
godzin
W naszej kliunice pracuje ponad
0
osób

Zapisz się na konsultację !

Imię (wymagane)

Nazwisko (wymagane)

Telefon (wymagane)

Adres email (wymagane)

Wiadomość

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Dentim Sp. z o.o. Pełna treść zgody tutaj.”

Prosty sposób aby zacząć leczenie w Dentim Clinic

Jeżeli chcesz przekonać się czy Invisalign jest odpowiedni dla Ciebie, poznać niecodzienną klinikę, która przyjmuje pacjentów również wieczorami i w weekendy, gdzie oferujemy przeróżne opcje finansowania leczenia, wypełnij znajdujący się obok formularz, a nasi pracownicy skontaktują się z Tobą w celu potwierdzenia terminu wizyty.

Zapisz się na konsultację, wypełnij formularz i zmień swoje życie!

Dentim Clinic

ul. Baildona 12/3
Dębowe Tarasy
40-115 Katowice

Dentim Clinic

ul. Chorzowska 107
Silesia City Center
40-115 Katowice

 

tel.: 32 206 88 00
e-mail: biuro@dentim.pl

 

tel.: 32 206 88 00
e-mail: biuro@dentim.pl

 

Przyjmujemy 6 dni w tygodniu
Poniedziałek – Piątek 8:00 – 20:00
Sobota 9:00 – 15:00

 

Przyjmujemy 7 dni w tygodniu
Poniedziałek – Czwartek 10:00 – 21:00
Piątek 10:00 – 22:00
Sobota 10:00 – 21:00
Niedziela 10:00 – 21:00