Zespół ekspertów Dentim Clinic

Zespół ekspertów Dentim Clinic wieloletnim doświadczeniem oraz ciągle podnoszonymi kwalifikacjami gwarantuje najwyższy stopień opieki oraz jakość wykonywanych usług. Lekarze Dentim Clinic kształcili się na najlepszych uczelniach w USA, takich jak New York College of Dentistry czy prestiżowym uniwersytecie w Sienie we Włoszech. Eksperci kliniki stale podnoszą swoje kwalifikacje o czym świadczą liczne certyfikaty i tytuły przez nich uzyskiwane z najnowocześniejszych placówek i instytucji, będących pionierem w stomatologii.

Lek. stom.
Kamil Stefański

Ukończył studia na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Odbył staże podyplomowe z Ortodoncji i Chirurgii Stomatologicznej pod okiem najbardziej doświadczonych stomatologów w Katowicach. Jest członkiem amerykańskiego stowarzyszenia lekarzy praktykujących ortodoncję IAO – International. W naszym gabinecie zajmuje się ortodoncją, w tym aparatami Invisalign oraz chirurgią stomatologiczną.

 Czytaj więcej >>

Lek. stom.
Wojciech Fąferko

Ukończył studia na Śląskiej Akademii Medycznej, gdzie odbył staż podyplomowy m.in. Katedrze Chirurgii Śląskiej Akademii Medycznej. Odbył studia podyplomowe na uniwerystecie Jana Wolfganga Goethego we Frankfurcie nad Menem zdobywając europejski tytuł implantologa. W 2011 roku ukończył studia podyplomowe na New York College of Dentistry, następnie uzyskał tytuł Master of Prostodontic na Uniwerystecie w Sienie we Włoszech.

 Czytaj więcej >>

Lek. stom.
Katarzyna Łukasik-Fąferko

Ukończyła studia, następnie odbyła staż m.in. na Katedrze Ortodoncji Śląskiej Akademii Medycznej. Jest członkiem amerykańskiego stowarzyszenia lekarzy praktykujących ortodoncję IAO – International Association of Orthodontics. W kolejnych latach odbyła cykl szkoleń ortodontycznych.

 Czytaj więcej >>

Lek. stom.
Anna Przybyła

Ukończyła studia na Śląskim Uniwersytecie Medycznym, a następnie odbyła staż wraz z praktykami w Barcelonie, gdzie poza pracą w najnowocześniejszej placówce będącej pionierem w stomatologii minimalnie inwazyjnej w Hiszpanii, ukończyła studia podyplomowe oraz liczne szkolenia z dziedziny stomatologii estetycznej oraz implantologii.

 Czytaj więcej >>

Lek. stom.
Marta Szymańska-Pawelec

Ukończyła kierunek lekarsko-dentystyczny na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Podczas studiów członkini Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii. Uczestniczka licznych kursów i konferencji m.in poświęconych Stomatologii Dziecięcej i współczesnych metod eliminacji stresu u małych pacjentów. W Dentim Clinic zajmuje się głównie leczeniem dzieci i młodzieży.

 Czytaj więcej >>

Lek. stom.
Wiktoria Adaszewska

Absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej na wydziale lekarsko-dentystycznym. Członek Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Endodontycznego. Uczestnik studiów podyplomowych w zakresie endodoncji. Specjalizuje się w leczeniu kanałowym z użyciem mikroskopu oraz w minimalnie inwazyjnych odbudowach estetycznych zębów.

 Czytaj więcej >>

Lek. stom.
Tomasz Łukasik

Ukończył studia na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu, następnie odbył staż w jednej z najnowocześniejszych klinik stomatologicznych we Wrocławiu. Stale podnosi swoje kwalifikacje w zakresie chirurgii i implantologii uczestnicząc w międzynarodowych szkoleniach. Członek Rady Fundatorów Fundacji Be Active Dentist.

 Czytaj więcej >>

Lek. stom.
Michał Cichoń

Ukończył studia na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Następnie przez wiele lat odbywał szkolenia na całym świecie, rozwijając się w dziedzinie estetycznych rekonstrukcji zębów, począwszy od perfekcyjnych wypełnień estetycznych, po wykonywanie skomplikowanych odbudów protetycznych na zębach własnych, jak i implantach.

 Czytaj więcej >>

Higienistka stomatologiczna
Anna Raab

Dyplomowana higienistka stomatologiczna. W zawodzie pracuje już ponad 10 lat. Praca, którą wykonuje jest jej pasją, dlatego też czynnie uczestniczy w licznych kursach stale podnosząc swoje kwalifikacje. Ceni sobie satysfakcję i zadowolenie pacjentów. W roku 2014 zajęła II miejsce w ogólnopolskim konkursie ‘Higienistka Roku’.

 Czytaj więcej >>

Higienistka stomatologiczna
Ewa Slabik

Jest absolwentką Studium Policealnego w Katowicach na wydziale higienistka stomatologiczna. W Dentim Clinic asystuje przy zabiegach protetycznych. Dużą wagę przywiązuje do spędzania czasu z rodziną, wspólnych wycieczek rowerowych, leśnych i górskich wędrówek.

 Czytaj więcej >>

Zapisz się na konsultację !

Imię (wymagane)

Nazwisko (wymagane)

Telefon (wymagane)

Adres email (wymagane)

Wiadomość

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Dentim Sp. z o.o. Pełna treść zgody tutaj.”

Prosty sposób aby zacząć leczenie w Dentim Clinic

Jeżeli chcesz przekonać się czy Invisalign jest odpowiedni dla Ciebie, poznać niecodzienną klinikę, która przyjmuje pacjentów również wieczorami i w weekendy, gdzie oferujemy przeróżne opcje finansowania leczenia, wypełnij znajdujący się obok formularz, a nasi pracownicy skontaktują się z Tobą w celu potwierdzenia terminu wizyty.

Zapisz się na konsultację, wypełnij formularz i zmień swoje życie!

Dentim Clinic

ul. Baildona 12/3
Dębowe Tarasy
40-115 Katowice

Dentim Clinic

ul. Chorzowska 107
Silesia City Center
40-115 Katowice

 

tel.: 32 206 88 00
e-mail: biuro@dentim.pl

 

tel.: 32 206 88 00
e-mail: biuro@dentim.pl

 

Przyjmujemy 6 dni w tygodniu
Poniedziałek – Piątek 8:00 – 20:00
Sobota 9:00 – 15:00

 

Przyjmujemy 7 dni w tygodniu
Poniedziałek – Czwartek 10:00 – 21:00
Piątek 10:00 – 22:00
Sobota 10:00 – 21:00
Niedziela 10:00 – 21:00