Zespół stomatologów Dentim Clinic

Zespół Dentim Clinic wieloletnim doświadczeniem oraz ciągle podnoszonymi kwalifikacjami gwarantuje najwyższy stopień opieki oraz jakość wykonywanych usług. Lekarze Dentim Clinic kształcili się na najlepszych uczelniach w USA, takich jak New York College of Dentistry czy prestiżowym uniwersytecie w Sienie we Włoszech. Stomatolodzy z naszej kliniki stale podnoszą swoje kwalifikacje o czym świadczą liczne certyfikaty i tytuły przez nich uzyskiwane z najnowocześniejszych placówek i instytucji, będących pionierem w stomatologii.

Lek. stom.
Kamil Stefański

Ukończył studia w Ś́ląskim Uniwersytecie Medycznym. Odbył staże podyplomowe z Ortodoncji i Chirurgii Stomatologicznej pod okiem najbardziej doświadczonych stomatologów na Śląsku. Ukończył 2-letni specjalistyczny program zaawansowanej ortodoncji FACE/Roth-Williams International Society of Orthodontists. Członek Aktywny prestiżowego stowarzyszenia ortodontycznego FACE Polska.

 Czytaj więcej >>

Lek. stom.
Wojciech Fąferko

Ukończył studia na Śląskiej Akademii Medycznej, gdzie odbył staż podyplomowy m.in. Katedrze Chirurgii Śląskiej Akademii Medycznej. Odbył studia podyplomowe na uniwerystecie Jana Wolfganga Goethego we Frankfurcie nad Menem zdobywając europejski tytuł implantologa. W 2011 roku ukończył studia podyplomowe na New York College of Dentistry, następnie uzyskał tytuł Master of Prostodontic na Uniwerystecie w Sienie we Włoszech.

 Czytaj więcej >>

Lek. stom.
Katarzyna Łukasik

Ukończyła studia, następnie odbyła staż m.in. na Katedrze Ortodoncji Śląskiej Akademii Medycznej. Jest członkiem amerykańskiego stowarzyszenia lekarzy praktykujących ortodoncję IAO – International Association of Orthodontics. W kolejnych latach odbyła cykl szkoleń ortodontycznych.

 Czytaj więcej >>

Lek. stom.
Joanna Górkiewicz

W 2011 roku ukończyła studia na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Doktor Joanna jest nie tylko absolwentką wielu kursów i konferencji z zakresu leczenia wad zgryzu i stomatologii, ale także jest w trakcie specjalizacji, którą odbywa w Gdańsku.

 Czytaj więcej >>

Lek. stom.
Anna Przybyła

Ukończyła studia na Śląskim Uniwersytecie Medycznym, a następnie odbyła staż wraz z praktykami w Barcelonie, gdzie poza pracą w najnowocześniejszej placówce będącej pionierem w stomatologii minimalnie inwazyjnej w Hiszpanii, ukończyła studia podyplomowe oraz liczne szkolenia z dziedziny stomatologii estetycznej oraz implantologii.

 Czytaj więcej >>

Lek. stom.
Milena Łapaj-Sarnik

Ukończyła studia na Śląskim Uniwersytecie Medycznym, następnie odbyła staż podyplomowy w Akademickim Centrum Stomatologii i Medycyny Specjalistycznej. Jest laureatką ogólnopolskiego konkursu na Najlepszego Studenta Stomatologii, na studiach była również członkinią Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii. W naszym gabinecie zajmuje się głównie protetyką i stomatologią estetyczną.

 Czytaj więcej >>

Lek. stom.
Ryszard Górkiewicz

W 2012 roku z wyróżnieniem ukończył Gdański Uniwersytet Medyczny. Od tej pory nieustannie rozwija swoją wiedzę i umiejętności na międzynarodowych konferencjach. Jego głównym zainteresowaniem jest implantologia – dziedzina stomatologii, która pozwala przywrócić Pacjentom dawny komfort życia. Doktor Ryszard jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego oraz International Congress of Oral Implantologists.

 Czytaj więcej >>

Lek. stom.
Aleksander Gajos

Ukończył studia na Śląskiej Akademii Medycznej, następnie odbył staż podyplomowy w Centrum Stomatologii im. Prof. Meissnera. Przez ponad 10 lat leczył swoich pacjentów z całej Polski zajmując się głównie endodoncją z wykorzystaniem mikroskopu i stom. estetyczną. Członek Polskiego Towarzystwa Endontycznego oraz Europejskiego Towarzystwa Endodontycznego zrzeszającego najlepszych europejskich lekarzy endodontów.

 Czytaj więcej >>

Lek. stom.
Sebastian Pawelec

Wykładowca i absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Po studiach rozpoczął specjalizację z chirurgii stomatologicznej w Klinice Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej i Chirurgii Stomatologicznej w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Zajmuje się w chirurgią stomatologiczną, gwarantując pacjentom najwyższą jakość usług.

 Czytaj więcej >>

Lek. stom.
Marta Szymańska-Pawelec

Ukończyła kierunek lekarsko-dentystyczny na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Podczas studiów członkini Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii. Uczestniczka licznych kursów i konferencji m.in poświęconych Stomatologii Dziecięcej i współczesnych metod eliminacji stresu u małych pacjentów. W Dentim Clinic zajmuje się głównie leczeniem dzieci i młodzieży.

 Czytaj więcej >>

Lek. stom.
Wiktoria Adaszewska

Absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej na wydziale lekarsko-dentystycznym. Członek Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Endodontycznego. Uczestnik studiów podyplomowych w zakresie endodoncji. Specjalizuje się w leczeniu kanałowym z użyciem mikroskopu oraz w minimalnie inwazyjnych odbudowach estetycznych zębów.

 Czytaj więcej >>

Lek. stom.
Tomasz Łukasik

Ukończył studia na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu, następnie odbył staż w jednej z najnowocześniejszych klinik stomatologicznych we Wrocławiu. Stale podnosi swoje kwalifikacje w zakresie chirurgii i implantologii uczestnicząc w międzynarodowych szkoleniach. Członek Rady Fundatorów Fundacji Be Active Dentist.

 Czytaj więcej >>

Lek. stom.
Ewa Słupińska

Absolwentka Collegium Medicum na Uniwersytecie Jagiellońskim i Uniwersytetu Tor Vergata w Rzymie, gdzie zdobyła wiedzę z zakresu chirurgii stomatologicznej. Była praktykantka w klinice Mater Dei Hospital na Malcie.Członkini Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego. W Dentim Clinic zajmuje się protetyką. Stale podnosi swoja kwalifikacje, uczestnicząc w prestiżowych szkoleniach, warsztatach i kursach zarówno w kraju, jak i za granicą. Jej szczególną pasją jest bezinwazyjna stomatologia estetyczna.

 Czytaj więcej >>

Lek. stom.
Michał Cichoń

Ukończył studia na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Następnie przez wiele lat odbywał szkolenia na całym świecie, rozwijając się w dziedzinie estetycznych rekonstrukcji zębów, począwszy od perfekcyjnych wypełnień estetycznych, po wykonywanie skomplikowanych odbudów protetycznych na zębach własnych, jak i implantach.

 Czytaj więcej >>

Lek. stom.
Joanna Szumna

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, który ukończyła z wyróżnieniem. Obecnie poszerza swoje kompetencje w ramach specjalizacji w dziedzinie chirurgii stomatologicznej w Wojewódzkiej Specjalistycznej Przychodni Stomatologicznej w Bydgoszczy. W tym roku zakończy pięcioletnie szkolenie specjalizacyjne. Członek Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Chirurgii Stomatologicznej i Szczękowo-Twarzowej.

 Czytaj więcej >>

Lek. stom.
Marcin Gołda

Ukończył studia na Śląskiej Akademii Medycznej, następnie odbywał staże podyplomowe w prestiżowych polskich klinikach stomatologicznych. Przez ponad 6 lat prowadził prywatną praktykę stomatologiczną, obsługując pacjentów krajowych i zagranicznych.

 Czytaj więcej >>

Higienistka stomatologiczna
Anna Raab

Dyplomowana higienistka stomatologiczna. W zawodzie pracuje już ponad 10 lat. Praca, którą wykonuje jest jej pasją, dlatego też czynnie uczestniczy w licznych kursach stale podnosząc swoje kwalifikacje. Ceni sobie satysfakcję i zadowolenie pacjentów. W roku 2014 zajęła II miejsce w ogólnopolskim konkursie ‘Higienistka Roku’.

 Czytaj więcej >>

Higienistka stomatologiczna
Ewa Slabik

Jest absolwentką Studium Policealnego w Katowicach na wydziale higienistka stomatologiczna. W Dentim Clinic asystuje przy zabiegach protetycznych. Dużą wagę przywiązuje do spędzania czasu z rodziną, wspólnych wycieczek rowerowych, leśnych i górskich wędrówek.

 Czytaj więcej >>

Higienistka stomatologiczna
Żaklina Grabowska

Jest absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, na Wydziale Zdrowia Publicznego. W pracy asystuje głównie przy zabiegach endodontycznych. Dyplomowana higienistka stomatologiczna i członkini Polskiego Stowarzyszenia Higieny Stomatologicznej. Piesze i rowerowe wycieczki to sposób Żakliny na spędzanie wolnego czasu. Relaksuje się również pracą w ogrodzie z kopaczką na czele.

 Czytaj więcej >>

Zapisz się na konsultację !

Imię (wymagane)

Nazwisko (wymagane)

Telefon (wymagane)

Adres email (wymagane)

Wiadomość

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Dentim Sp. z o.o. Pełna treść zgody tutaj.”

Prosty sposób aby zacząć leczenie w Dentim Clinic

Jeżeli chcesz przekonać się czy Invisalign jest odpowiedni dla Ciebie, poznać niecodzienną klinikę, która przyjmuje pacjentów również wieczorami i w weekendy, gdzie oferujemy przeróżne opcje finansowania leczenia, wypełnij znajdujący się obok formularz, a nasi pracownicy skontaktują się z Tobą w celu potwierdzenia terminu wizyty.

Zapisz się na konsultację, wypełnij formularz i zmień swoje życie!

Dentim Clinic

ul. Baildona 12/3
Dębowe Tarasy
40-115 Katowice

Dentim Clinic

ul. Chorzowska 107
Silesia City Center
40-115 Katowice

 

tel.: 32 206 88 00
e-mail: biuro@dentim.pl

 

tel.: 32 206 88 00
e-mail: biuro@dentim.pl

 

Przyjmujemy 6 dni w tygodniu
Poniedziałek – Piątek 8:00 – 20:00
Sobota 9:00 – 15:00

 

Przyjmujemy 7 dni w tygodniu
Poniedziałek – Czwartek 10:00 – 21:00
Piątek 10:00 – 22:00
Sobota 10:00 – 21:00
Niedziela 10:00 – 21:00